> home > informace o firmě > firemní preference

> historie firmy

> výpis z obchodního rejstříku

> firemní preference

> certifikát jakosti ISO-9001:2001

> politika jakosti

Preference firmy


BOZP firmy

Oblast bezpečnosti práce ve vztahu k firmě, zaměstnancům, respektive k zákazníkům zabezpečuje firmě CASEL CZ Co., s. r. o. externí bezpečnostní agentura Kontra Fire, s.r.o.

Pro činnost v resortu energetických zařízení firma nechala proškolit pro práce PPN čtyři své zaměstnance ve školícím středisku SME pro PPN v ISŠ Elektroenergetické Přerov.

Pro projektování a montáž protipožárních zařízení el. rozvodů byli zaměstnanci firmy proškoleni firmou Promat, s. r. o. a bylo jim vystaveno o této činnosti osvědčení.


Energetické rozvody

Firma CASEL CZ Co., s. r. o. je dlouholetým smluvním partnerem ČEZ, a. s. Provádíme montáže a opravy elektroměrových zařízení respektive provádí projekci a montáže nízkonapěťových přípojek rodinných domků a ostatních objektů.


Preference pracovníků

Většina pracovníků firmy má výborné odborné znalosti i praktické zkušenosti s prováděním elektromontážních prací a opravárenských činností a to jak v TŽ a.s. Třinec, tak i v bytových družstvech v Třinci a Českém Těšíně;

Významnou spoluprávi v oblasti montáží, projekce a revizí s firmou SIEMENS s.r.o. Brno se dostává firma CASEL CZ Co s.r.o. do vysoce odborné a moderní úrovně el.zařízení v min. evropské úrovni.

 

 

 

copyright © 2000 - 2004 CASEL CZ Co., s. r. o. nahoru